Kadra nauczycielska
Wykaz kadry Pedagogicznej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w roku szkolnym 2023/2024
L.p. | Nazwisko i imię | Nauczany przedmiot |
1. | Abramowski Michał | przedmioty mechaniczne |
2. | Aksamitowska-Michalik Sławomira | język polski |
3. | Augustyniak Agnieszka | przedmioty ekonomiczne |
4. | Babski Michał | przedmioty pszczelarskie |
5. | Baliszewska Iwona | przedmioty ekonomiczne |
6. | Bigda Robert | stolarz (pnz) |
7. | Bogucki Łukasz | przedmioty pszczelarskie |
8. | Brzezińska Grażyna | przedmioty gastronomiczne (pnz) |
9. | Budzyńska Katarzyna | przedmioty fryzjerskie |
10. | Bukowiński Andrzej | stolarz (pnz) |
11. | Caruk Marek | elektryk (pnz) |
12. | Cegiełko Beata | przedmioty pszczelarskie |
13 | Chlebiecka Anna | krawiec (pnz) |
14. | Chomicz Agnieszka | przedmioty ekonomiczne |
15. | Chrościcka Agnieszka | przedmioty florystyczne (kkz) |
16. | Cudna Jadwiga | przedmioty budowlane (pnz) |
17. | Dawydko Teresa | przedmioty zawodowe (kkz) |
18. | Derlatka Tomasz | przedmioty mechaniczne |
19. | Dróżdż Jan | przedmioty mechaniczne (pnz) |
20. | Dumicz Małgorzata | krawiec ? nauka zawodu (kkz) |
21. | Filipowicz-Napiórkowska Marta | przedmioty krawieckie |
22. | Frelak Grzegorz | monter sieci instalacji i urządzeń san. (pnz) |
23. | Górecka Anna | przedmioty ekonomiczne |
24. | Grabarczyk Aneta | przedmioty gastronomiczne |
25. | Grudzień Danuta | przedmioty ekonomiczne |
26. | Gryz Jerzy | rolnik ? nauka zawodu (kkz) |
27. | Jurkowska Anetta | przedmioty ekonomiczne (wicedyrektor) |
28. | Kacprzak Emil | stolarz ? (pnz, kkz) |
29. | Kamiński Adam | monter sieci instalacji i urządzeń san. (pnz) |
30. | Komuda Ewelina | przedmioty gastronomiczne |
31. | Konopka Katarzyna | rolnik ? nauka zawodu (kkz) |
32. | Kosut Zenon | przedmioty budowlane (pnz) |
33. | Kowalska Joanna | przedmioty ekonomiczne (dyrektor) |
34. | Kozerska Magdalena | przedmioty pszczelarskie |
35. | Krasiński Witold | mechanik pojazdów samochodowych (pnz) |
36. | Kraszewski Wojciech | klimatyzacja i chłodnictwo (pnz) |
37. | Kruszewska Beata | przedmioty gastronomiczne (pnz) |
38. | Łodyga Grzegorz | mechanik pojazdów samochodowych (pnz) |
39. | Łodyga Przemysław | mechanik pojazdów samochodowych (pnz) |
40. | Matusik Henryk | prawo |
41. | Mazur Zuzanna | gastronomia (pnz) |
42. | Mika-Caruk Małgorzata | krawiec (pnz) |
43. | Mróz Piotr | przedmioty budowlane (pnz) |
44. | Murach Marek | przedmioty budowlane (pnz, kkz) |
45. | Nabor Hanna | krawiec (pnz) |
46. | Oklesiński Kazimierz | mechanik pojazdów samochodowych (pnz) |
47. | Ostaszewska Maria | psychologia, socjologia |
48. | Paczuski Piotr | przedmioty budowlane (pnz) |
49. | Pielasa Agnieszka | geografia |
50. | Pieńkowski Tadeusz | monter sieci instalacji i urządzeń san (pnz) |
51. | Piłka Andrzej | przedmioty budowlane (pnz) |
52. | Płochocka Monika | przedmioty florystyczne |
53. | Pyszel Robert | przedmioty budowlane (pnz) |
54. | Radłowska Bogusława | przedmioty gastronomiczne (pnz) |
55. | Radomska Edyta | język polski |
56. | Rafał Teresa | krawiec ? nauka zawodu (kkz) |
57. | Rogalski Leszek | przedmioty stolarskie |
58. | Roguski Zdzisław | mechanik pojazdów samochodowych (pnz) |
59. | Rosa Jarosław | przedmioty budowlane |
60. | Sadoch Renata | krawiec ? nauka zawodu (kkz) |
61. | Saramak Katarzyna | przedmioty gastronomiczne |
62. | Sasim Mariusz | przedmioty budowlane (pnz) |
63. | Skibowski Kazimierz | stolarz (pnz, wicedyrektor) |
64. | Skorb Małgorzata | przedmioty gastronomiczne (pnz) |
65. | Skwiecińska Marzena | matematyka, fizyka |
66. | Solonek Renata | przedmioty budowlane (pnz) |
67. | Sosinowska Aneta | archiwizacja dokumentów (kkz) |
68. | Stal Mariusz | mechanik |
69. | Sudo Zbigniew | stolarz (pnz) |
70. | Szczurowski Marek | matematyka, informatyka |
71. | Świątek-Mudant Beata | biologia (wicedyrektor) |
72. | Trojanowski Jacek | historia, wos |
73. | Tyblewska-Mendyk Maria | krawiec ? nauka zawodu (kkz) |
74. | Urbanowicz Teresa | przedmioty gastronomiczne (pnz) |
75. | Walas Mirosław | wos, historia, bhp |
76. | Walasik Katarzyna | język angielski |
77. | Walasik Tomasz | mechanik pojazdów samochodowych (pnz) |
78. | Wiesner Anna | język rosyjski |
79. | Wiesner Bartłomiej | język rosyjski |
80. | Wiśniewska Urszula | fryzjer ? nauka zawodu (kkz) |
81. | Wocial Katarzyna | przedmioty ekonomiczne |
82. | Wojnowski Mirosław | przedmioty elektryczne |
83. | Wojtalewska-Lichota Ewa | przedmioty florystyczne (kkz) |
84. | Woźnica Danuta | język angielski |
85. | Zalewski Bogdan | mechanik pojazdów samochodowych (pnz) |
86. | Zielińska-Zych Justyna | chemia, wos |
87. | Ziółkowski Jakub | elektryk (pnz) |
88. | Zwierzchowska Jolanta | biologia |
89. | Zwoliński Bogdan | przedmioty elektryczne (pnz) |
Objaśnienia skrótów w tabelce:
pnz ? praktyczna nauka zawodu
kkz ? kwalifikacyjne kursy zawodowe
OMiDP ? Ośrodek Mechaniki i Diagnostyki Pojazdowej